Haber

Ataşehir Belediyesi 8. Kardeş Kültürler Festivali’nde Yollar Kapatılacak

“Ataşehir Belediyesi 8. Kardeş Kültürler Festivali” nedeniyle ilçedeki bazı yollar 15-25 Eylül tarihleri ​​arasında trafiğe kapatılacak.

Sahne kurulumları ve konserler sırasında çevre güvenliğini sağlamak amacıyla alınan tedbirler doğrultusunda 4 konser öncesinde Mevlana, Kayışdağı ve İçerenköy mahallelerindeki bazı yollar geçici olarak araç trafiğine kapatılacak.

Edis konserinin verileceği Mevlana Mahallesi’nde Mevlana Caddesi – Sitespor sahası ve Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önü 15 Eylül Cuma günü saat 12.00’de trafiğe kapatılacak, Pazartesi günü saat 12.00’de tekrar trafiğe açılacak. 18 Eylül.

Mustafa Ceceli ve Selçuk Balcı konserlerinin verileceği Kayışdağı Mahallesi’nde 80. Yıl Cumhuriyet Parkı ile Darülaceze arasındaki Uslu Sokak, 21 Eylül Perşembe günü saat 12.00’de trafiğe kapatılacak, 23 Eylül Cumartesi günü ise saat 02.00’de açılacak.

19 Eylül’de Muharrem Temiz, Nilüfer Sarıtaş ve Rüya Evcimen konserlerine, 24 Eylül’de ise Tan Taşçı konserine ev sahipliği yapacak olan İçerenköy Mahallesi’nde Adem Caddesi – Meskenler Caddesi ve Of Caddesi 2 farklı saatte araç trafiğine kapatılacak. Güzergah, 18 Eylül Pazartesi günü saat 17.00’de trafiğe kapatılacak ve 20 Eylül Çarşamba günü saat 02.00’de açılacak. Aynı şekilde aynı güzergah, 23 Eylül Cumartesi günü saat 11.00’de kapanarak ulaşıma açılacak. 25 Eylül Pazartesi günü saat 12.00’de.

Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşanmaması açısından bu tarihlerde alternatif güzergahları kullanmalarını önemle rica ederiz. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu