Ekonomi

Sinop Belediyesi’nden borçlularına yeniden yapılandırma duyurusu

Sinop Belediyesi, vatandaşların vergi, ceza ve fatura borçlarını belediyeye yapılandırarak peşin veya taksitli ödemek isteyenler için başvuruların 31 Mayıs’a kadar alınacağını duyurdu.

Sinop Belediyesi, Resmi Gazete’de yayımlanan Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun’un yürürlüğe girdiğini, vatandaşların belediyeye olan vergi, ceza ve fatura borçlarının yeniden yapılandırılması işlemlerinin Belediye binaları ve belediye binaları üzerinden yapıldığını duyurdu. internet sitesinde.

Yapılan açıklamada, “31 Aralık 2022 tarihine kadar muaccel olan emlak vergisi, reklam vergisi, işyeri çevre vergisi, su borcu, kira, idari para cezası ve benzeri vergi borçlarının peşin veya taksitli olarak ödenmesinin istenmesi ve Başvuru sırasında peşin veya 12, 18, 24, 36 ve 48 eşit taksit seçeneklerinden biri seçilebilir.İlk taksit 30 Haziran 2023 tarihine kadar, kalan taksitler ise taksitlendirilebilir. aylık döngüler halinde ödenir.Başvurular 31 Mayıs 2023 tarihinde sona erecektir. . – SİNOP

haber-evren.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu