Teknoloji

Redfall’dan yeni fragman yayınlandı: Oyunun dünyası tanıtıldı

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin’in açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu Redfall için yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman bizlere oyunun dünyasını ve atmosferini sunuyor.
 
Prey ve Dishonored’ın arkasındaki ödüllü ekip Arkane Austin’den yeni bir oyun
 
 
 
Arkane Austin ekibi tarafından geliştirilen ve açık dünya, co-op birinci şahıs nişancı olarak karşımıza çıkacak olan Redfall, hikaye anlatımını bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Massachusetts eyaletini konu alan bu oyunda burada kapana kısılmış durumdayız ve vampirlerin istilasına uğruyoruz. Tek amacımız bu vampirleri alt etmek ve burayı tamamen onlardan temizlemek.
 
Oyunda farklı türde düşmanlar var ve onları yenmek için ekibimizle çeşitli stratejiler kurabiliyoruz. Oyunda karakterler orta kısımdan seçim yapabiliyor ve her karakterin kendine has yetenekleri bulunuyor.
 
Redfall, 2 Mayıs’ta Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store’da Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön sipariş için mevcut. Standart versiyon 699,00 TL, Bite Back Edition 999,00 TL’den satışta.
 
Redfall dünyasını tanıtan fragman
 
 

resadiyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu