Ekonomi

Antalya Genç İş İnsanları Derneği 33. Yılını Kutluyor

Antalya’da kurulan ilk iş adamları derneği olan Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD) 33. yılını kutluyor.

Antalya Genç İş İnsanları Derneği’nin yıl dönümü etkinlikleri, Yönetim Kurulu ve üyelerinin katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreniyle başladı. Törenin ardından açıklamalarda bulunan ANTGİAD Başkanı Osman Sert, derneğin Antalya için çok kıymetli bir bedeli olduğunu belirterek, “Bugün bizim için çok özel bir gün. Kurucumuz tarafından temelleri atılan derneğimiz bugün, emeği geçen üyelerden oluşuyor. 170’e yakın üyesi ile Antalya’ya, ülkemize, ekonomiye ve sosyal hayata katkıda bulunmaktadır.

“Antalya’nın ilk iş adamları derneği”

ANTGİAD’ın Antalya’da kurulan ilk iş adamları derneği olarak değerli bir misyon üstlendiğine değinen Önder Osman Sert, “Derneğimiz kuruluşuyla kentte öncü olmuştur. Bu liderlik bize geçmişten gelen önemli bir güç vermektedir. , genç iş insanları olarak, şehrin geleceği olduğumuzu biliyoruz” dedi.

“Ulu Önder’in gösterdiği yolda yürümeye devam edeceğiz”

ANTGİAD Lideri Osman Sert konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“Derneğimizin kuruluşundan bu yana meclislerimizde misyon edinen kurucularımıza, geçmiş dönem liderlerimize, yürütme kurullarımıza, yöneticilerimize ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. ANTGİAD büyük bir güçle ve büyük bir güçle bugünlere geldi. Biz bayrak yarışçısıyız Aldığımız bayrağı daha yukarılara taşıyarak ANTGİAD olarak gençlerimiz, şehrimiz ve ülkemiz için çalışıp üreteceğiz.

Ulu Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Vatanın bütün ümidi ve istikbali size, genç nesillerin anlayış ve gücüne bağlıdır’ sözü hep aklımızdadır. Atamızın bize emanet ettiği vatanın ümidi ve geleceği olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. ANTGİAD olarak Ulu Önder’in gösterdiği yolda yürümeye devam edeceğiz.

Bayrağını taşımaktan onur duyduğumuz Antalya Genç İş İnsanları Derneğimizin 33. yılı kutlu olsun.” – ANTALYA

tirehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu